Referencjebtn
  • 0 comments
  • 5894 views

7M9A9323

Kiedy pytaliśmy Magdę o zdjęcia, mieliśmy obawy. Nie baliśmy się o jakość fotografii – prace oglądaliśmy od dawna i zawsze byliśmy zachwyceni klimatem uwiecznionych scen. Nasz niepokój był spowodowany tym, że nie wiedzieliśmy, czy zgodzi się przejechać całą Polskę, by nam towarzyszyć w tym jedynym i niepowtarzalnym dniu. To ten przypadek, kiedy to fotograf powiedział: TAK, a nie my J. Byliśmy już zupełnie spokojni o nasze zdjęcia. Magda miała nasze pełne zaufanie i wciąż nas zaskakiwała różnymi świetnymi pomysłami. Najważniejsza była atmosfera. Czuliśmy się zupełnie zrelaksowani, wszystko było na luzie i z uśmiechem, a sesja była prawdziwą przyjemnością! Jak się potem okazało, to wszystko miało ogromny wpływ na efekt końcowy, bo zdjęcia są naturalne, a my prawdziwie szczęśliwi.   

Oczekiwaliśmy wiele, a dostaliśmy jeszcze więcej. Zdjęcia są piękne i przede wszystkim jest w nich jakaś magia. Coś więcej niż suchy reportaż – widać w nich uczucia. Nasze wspomnienia, nasz jedyny dzień został zachowany w najlepszy możliwy sposób… Dziękujemy, Magdo!

Ania i Wojtek

7M9A3238

Jak wiele par przed ślubem spędziliśmy sporo czasu na poszukiwaniach odpowiedniej osoby, która uwieczni na zdjęciach ten wyjątkowy dla nas dzień. W naszym przypadku sprawa była o tyle trudniejsza, że ze względu na miejsce zamieszkania musieliśmy wszystko planować zdalnie, co zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Na szczęście znajomy polecił nam Magdę i po obejrzeniu jej portfolio oraz po krótkiej rozmowie telefonicznej zdecydowaliśmy się powierzyć jej to zadanie. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe! Podczas ślubu i przyjęcia Magda, będąc praktycznie niezauważalną, uchwyciła wszystkie cudowne momenty wspaniale oddając ich emocje. Podczas pleneru natomiast, stworzyła fantastyczną, luźną atmosferę dzięki czemu powstały naturalne ujęcia nas takich jacy jesteśmy – bez wymuszonych póz i sztuczności. Magda jest przede wszystkim profesjonalistką, ale do tego jest przesympatyczna, kontaktowa i otwarta na pomysły. Wszystko to sprawiło, że współpraca z Nią była przyjemna i bezproblemowa. Polecamy Magdę wszystkim, którzy chcą mieć piękną pamiątkę na całe życie.

Edyta i Artur

referencje Michalina i Piotr

Długo szukaliśmy osoby, której mogliśmy powierzyć to ważne zadanie… fotografie ślubne.. hmmm Magdę poleciła nam znajoma. Po obejrzeniu zdjęć, spotkaniu, rozmowie, powiedzieliśmy Jej „tak” Bardzo sympatyczna, kontaktowa, uśmiechnięta, świetne zdjęcia w portfolio… będzie dobrze! ;D i faktycznie- efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania Zależało nam m. in. na tym, aby fotograf zarówno w trakcie ceremonii, jak i podczas wesela pracował dyskretnie, był „niewidoczny”. I właśnie w ten sposób- trudno powiedzieć kiedy, powstały fantastyczne zdjęcia! Madzia w pełni profesjonalnie podeszła do zadania. Uchwycone niepowtarzalne chwile, ogrom emocji, niebanalne ujęcia. Sesja w plenerze- lubelska starówka i ulewa… Deszcz ani trochę nam nie przeszkodził- wręcz przeciwnie. A Ona dzielnie, z najwyższym zaangażowaniem i poziomem pozytywnej energii dokumentowała wszystko spod parasola było fantastycznie, bardzo dziękujemy! Z czystym sumieniem i z przekonaniem polecamy wszystkim Madzię. Czekamy na następne spotkanie, jak tylko nadejdzie kolejna okazja.

Michalina i Piotr

 

referencje Aga i Bartek

Magdo, wiedzieliśmy, że wybierając Ciebie zdjęcia będą świetne, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Uchwyciłaś tyle cudownych momentów będąc praktycznie niezauważalną. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twoich umiejętności – wykonałaś kawał fantastycznej pracy. A album jest po prostu cudowny i taki elegancki, aż nie chce się go wypuszczać z rąk! No i my na Twoich zdjęciach jacyś tacy piękni ;)) Dzięki Tobie za każdym razem gdy go przeglądamy czujemy jakbyśmy przeżywali te chwile na nowo…Od zdjęć naprawdę bije Twoja pasja do tego co robisz. Dziękujemy Ci za atmosferę na sesji – mogliśmy czuć się przy Tobie swobodnie, bo jesteś przesympatyczną dziewczyną:), ale przede wszystkim dziękujemy Ci za to, że wykonałaś dla nas tę najwspanialszą pamiątkę – najpiękniejsze dla nas chwile zatrzymane w obiektywie Twojego aparatu. Pozdrawiamy i gorąco polecamy!

Agnieszka i Bartosz Mańkowscy

 

 

20140727-7M9A1351

Przed ślubem fotografa tego wydarzenia, widziałam jedynie przez pryzmat efektu – wyobrażałam sobie piękne, dobrze wykonane zdjęcia emocji… Tak zawsze widziałam fotografię Magdy, dlatego z przyjemnością zaprosiłam Ją do współpracy zaraz po wyznaczeniu tego wyjątkowego terminu.

Po ślubie fotografa cenię za przepiękne efekty, zdjęcia o ślubno-weselnych emocjach, oczekiwaniu, zachwycie, radości, dziwnych min i grymasów, wygibasów i cudownego zmęczenia, dowcipie. To jednak nie wszystko. Z pełnym przekonaniem Magdę cenię również za budowanie właściwej atmosfery, rozluźnienie, skupienie, ale nie obciążenie uwagi, wychwycenie stylu fotografowanych i proponowanie do nich własnego. A do tego wisienka na torcie – profesjonalna i pełna zaangażowania obsługa z super oprawą.

Gdybym mogła cofnąć czas, z pewnością Magda zostałaby z nami :) Mam nadzieję, że to nie jest nasza ostatnia fotograficzna przygoda.
Ania i Kamil

 

 

Najpiękniejszą pamiątką każdej ważnej chwili w życiu są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwycić wyjątkowe, a ulotne momenty..
Chcąc uwiecznić ten szczególny czas, jakim jest okres ciąży, zapragnęliśmy mieć jak najpiękniejsze wspomnienie, zależało nam, by zdjęcia były niepowtarzalne i przypominały emocje jakie towarzyszyły tym wyjątkowym 9 miesiącom. Magda stworzyła album, do którego będziemy wielokrotnie powracać z ogromną przyjemnością i sentymentem, a nieraz pewnie i z łezką w oku
Przemiła, luźna atmosfera, niebanalne pomysły i pozycje oraz ogromna cierpliwość to elementy, które sprawiły, że sesja brzuszkowa okazała się świetną zabawą i niezapomnianą przygodą. Gorąco polecamy!

Marta

 

7M9A7151

Nie da się opisać słowami przygody, jaką jest sesja z Magdą, ale spróbuję choć trochę ją przybliżyć :) Już kilkakrotnie miałam okazję uczestniczyć w sesji razem z córeczką. Jej uśmiech, który promienieje na zdjęciach to dowód na to, że Magda ma niebywały dar. Wychwytuje chwile, te najpiękniejsze, dlatego każde zdjęcie jest strzałem w dziesiątkę. Gdy oglądam zdjęcia z sesji, każde jest moim ulubionym :) A najbardziej niebywałe jest to, że nawet nie wiem kiedy powstały. Pochłonięte zabawą nie dostrzegałyśmy obiektywu a córeczka choć na co dzień nie przepada za przebieraniem się na sesjach co raz z zadowoleniem zmieniała kreacje :) Tym co wyróżnia Magdę od innych jest niebywała pracowitość. Daje z siebie wszystko nawet gdy marznie bez kurtki na mrozie na balkonie, bo chcąc zrobić najpiękniejsze zdjęcie nie myśli o ograniczeniach. Ogromna pasja, połączona z wrażliwościá i niezwykłym podejściem do dzieci sprawia, że wszyscy czują siė swobodnie. Cierpliwość i luźna atmosfera sprzyja zabawie i nie czuje się presji czasu, więc można być w pełni sobą i sie otworzyć. Magdzie nie brakuje pomysłów, dlatego każde zdjęcie jest inne i o nudzie nie ma mowy :) Album jest nie tylko pamiątką, którą ogląda się, by przypomnieć sobie miniine chwile, to też świetna okazja by powspominać sesję i wygłupy z Magdą :) I już nie możemy się doczekać kolejnej sesji oraz spotkania z tą niezwykle pozytywną osobą. A teraz będziemy się bawić całą rodziną i to dopiero będzie frajda :)

Dorota, Kinia i Robert Rozpędowscy

 

20140822-7M9A4808

Magdę poleciła mi przyjaciółka. To miała być sesja plenerowa z dziećmi. Długo zastanawiałam się czy chłopcy dadzą radę, czy to ma sens, czy będą się krępować, zachowywać nienaturalnie. Jeśli też macie takie obawy, to gwarantuję że po chwili to wszystko mija. Magda jest przesympatyczną osobą, która pracuje jakby jej nie było. Dzieci się bawią, biegają a Ona gdzieś z boku robi „dobrą robotę”. Wszystko to jest dobrą zabawą a nie nudnym pozowaniem.
Czy jestem zadowolona? Oczywiście że tak. Uwielbiam oglądać zdjęcia dzieciaków i nawet te na których jestem ja . A to znaczy, że to naprawdę dobry fotograf .
Polecam Magdę, jej pracowitość, pasja, talent i chyba to coś od Boga daje tak fajny efekt końcowy.
Magda
bnmbmn,mn,.nn bvmj,kj.lk;lk;l’;l’;l’;l’;l’;l’;l’;l’;l’
bnbmn,m,m,m,.,m.,,
nmn,mn,
sesja-w-ciazy-lubelskie

Magda prawda jest taka, że Twoje zdjęcia nie potrzebują żadnej rekomendacji – są tak przepiękne, że mówią same za siebie!

Z wielką przyjemnością przychodzi mi opisać współpracę z Magdą. Jestem grafikiem komputerowym i współpracowałam z wieloma fotografami podczas pracy zawodowej, jak i na gruncie prywatnym. Przyznam szczerze, że to sesje realizowane właśnie przez Magdę wspominam najlepiej. Zawsze bowiem czegoś mi brakowało. Magda natomiast ma wszystko czego ja od fotografa wymagam:

– umiejętność uchwycenia prawdziwych emocji i chwil

– cierpliwość i poczucie humoru

– pasję i talent, którego nie da się nauczyć!

Z Magdą współpracuję już od ponad dwóch lat i z każdą kolejną sesją jestem jej pracą coraz bardziej oczarowana. Współpraca z Magdą to czysta przyjemność – luz i zabawa. Poza tym Magda to wspaniała ciepła i wesoła osóbka, dzięki czemu sesja z jej udziałem jest czystą przyjemnością, a nie stresem. Swoim poczuciem humoru idealnie wplata się w klimat naszej rodziny, co odczuć można oglądając wszystkie nasze zdjęcia. Magda zawsze pojawia się we właściwym miejscu i czasie.

Pozostaje nam tylko być wdzięcznym losowi, że skrzyżował nasze drogi. Dlatego z tego miejsca pragnę Ci serdecznie podziękować za te wszystkie emocje, które oddajesz nam w każdym zrobionym przez Ciebie zdjęciu. Dzięki Tobie mamy niezwykłą pamiątkę z najważniejszych chwil naszego życia.

I jeszcze słowo dla tych, którzy zastanawiają się nad wyborem Fotografa i jeszcze go nie odnaleźli!

Jeśli:

  1. Chcesz mieć 100% pewność i gwarancję, że zdjęcia będą przepiękne i pełne emocji!
  2. Cenisz profesjonalizm i pasję!
  3. Jesteś nastawiony na wspaniałą zabawę i radość na sesji bez sztucznego pozowania!

 

…to wybór jest oczywisty!!! ;))

Monika


Add a Facebook Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *